Rastgele Film
Yukarı Çık
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Süper Ajanlar izle
5.3

 7.010İZLENME

5.3İMDB

 99 SÜRE

YIL 2019

Günün birinde oldukça değerli olan bir malzemenin çalınmasıyla birlikte süper ajanlara ihtiyaç duyulmuştur. Çalınan değerli parçayı bulmak için görevlendirilen iki ajanın hikayesi konu ediliyor. Başarılı bir ajan olan Vladamir, kendisine verilen emirleri yerine getirme konusunda başarılı olamasa da oldukça yetenekli bir gizli servis ajanıdır.

Emirleri yerine getirmediği için disiplin cezası ile karşı karşıya kalan Vladamir ıssız bir yere sürülür. Sürüldüğü yerde de özel bir malzemeyi korumakla görevlendirir. Vladamir karakterine eşlik eden Hector, çaylak bir ajandır. İkili, korumakla görevlendirildikleri malzemeyi gerektiği gibi koruyamaz.

Dünyanın yok olmaması için çalınan malzemenin yeniden bulunması gerekir. Vladamir ve Hector büyük maceralar yaşayarak malzemeyi bulmaya çalışacaktır.

Süper Ajanlar izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Spycies izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.3/10 2376
BENZER FİLMLER
1080P
Lootcase izle
Lootcase
7.7/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat