Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Becky izle
5.7

 6.521İZLENME

5.7İMDB

 93 SÜRE

YIL 2020

Annesini kaybeden bir genç kızın babasıyla geçen maceralarını anlatan bir konuya sahiptir. Genç kız çok sinirli, âsi ve içine kapanık bir yapıya sahiptir. Annesini kaybettikten sonra babasıyla beraber vakit geçirmek için ve ilişkilerini kuvvetlendirmek adına sahip oldukları göl evine giderler.

Bu göl evine beklenmedik ziyaretçilerin gelmesiyle birlikte genç kızın ve babasının başından geçen maceraları konu alan Becky 2020 yapım olan bir film ortaya çıkmıştır. Filmde aksiyon ve gerilim ağır basmaktadır. Genç kızın intikam almak istemesi sebebiyle, evlerini basan mahkumlarla verdiği savaşı anlatan bir yapıttır.

Filmde genç kızın ve babasının mahkumlara karşı olan bu savaşta nasıl taktikler uyguladıkları ve bu savaşı hangi tarafın kazandığı konu alınmıştır.

Becky izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Becky izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.7/10 2056
BENZER FİLMLER
1080P
Summerland izle
Summerland
6.9/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat