Rastgele Film
Yukarı Çık
27
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Coco izle
8.4

 19.466İZLENME

8.4İMDB

 105 SÜRE

YIL 2017

Coco filmi, animasyon türünde yapılan ve izleyiciler tarafından beğenisi yüksek olan bir filmdir. Film içerisinde çok önemli konulara vurgu yapılır.
Ailenin önemi, zorlukların ancak aile dayanışması ile aşılabileceği ve aile varken ölümsüz olunduğu, gibi temaların işlendiği görülür. Filmde, küçük bir çocuk ailesinin değer yargılarını reddeder ve kendi yolundan gitmek ister. Çeşitli girişimlerde bulunur ve farkında olmadan ölüler diyarına geçiş yapar.
Buradan kurtulmak ve kaldığı yerden hayallerine devam etmek için ise aile üyelerinden birinin hayır duasını alması gerekir. Ailesinin ise ondan beklentisi, hayallerini bırakması ve ailesiyle dayanışması yönündedir. Bu şekilde başlayan olaylar, aile değerinin anlanması ve yaşayan kültürün önemi ile sonuçlanır.

Coco izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Coco izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.4/10 1427
BENZER FİLMLER
1080P
The Devil All the Time izle
1080P
Vivarium izle
Vivarium Vivaryum
5.8/ 10
2019
1080P
Paramedik izle
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Coco” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • Beste

    harika bir film tam aileyle küçüklerle izlemelik

    4
  • Büşra
    Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
    7
footer resim footer resim
Reklamı Kapat