Rastgele Film
Yukarı Çık
10
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Doktor Strange izle
7.5

 16.890İZLENME

7.5İMDB

 115 SÜRE

YIL 2016

Başarılı ve oldukça kibirli bir beyin cerrahı kariyerinin zirvesinde iken aniden bir kaza geçirir. Çok hızlı araç kullandığı için ciddi bir kaza geçirir ve aylarca hastanede kalır. Hastanede gözlerini açtığında ise ellerini artık titretmeden kullanmanın mümkün olmadığını anlar.
Farklı tedavi yolları denemesine karşılık yine de sonuç alamaz. Bir gün umutsuz olarak gördüğü hastalarından bir tanesinin iyileştiğini görünce nasıl olduğunu sorar ve hemen oraya gider. Keşişlerden kendilerini tedavi etmesini ister.
Keşişler Doktor Strange adını alan bu yabancıyı tedavi ederken aynı zamanda farklı özelliklerini de keşfetmesine neden olurlar. Boyutlar arasında gezinen ve bir takım olaylara dahil olan doktorun başına gelenler ise oldukça ilginçtir.

Doktor Strange izle 2016 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Doctor Strange izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.5/10 5981
BENZER FİLMLER
1080P
The Closet izle
The Closet
5.7/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat