Rastgele Film
Yukarı Çık
XB VERSİYON HD SÜRÜM!!!
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Dragonheart Vengeance izle
5.0

 31.539İZLENME

5.0İMDB

 97 SÜRE

YIL 2020

Çok iyi grafiklere sahip olan bu filmde çiftçi Lukas’ın başına gelen olaylar konu alınır. Lukas’ın ailesi çok acımasız bir şekilde vahşi akıncılar tarafından öldürülür. Yaşanan bu kötü olaydan sonra Lukas’ın mutlaka düşmanlarından iyi bir intikam alması gerekecektir. Lukas, bu yolda destek olacak güçlü bir ejderha ve paralı asker Darius ile çok iyi bir dayanışma içerisine girer.
Dragonheart Vengeance filminde bir buz ejderhası olan Siveth, ilerledikleri yolculukta Lukas’a içinden gelenleri paylaşır. Lukas onun anlattıkların çok iyi şeyler öğrenir ve bundan iyi bir ilham alır. İlerledikleri yolda çok farklı olaylarla karşılaşacak olan bu güçlü ekipte Siveth için durum çok daha farklı bir yöne doğru gidecektir.

Dragonheart Vengeance izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Dragonheart Vengeance izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.0/10 581
BENZER FİLMLER
1080P
Lootcase izle
Lootcase
7.7/ 10
2020
CAM
Tenet izle
Tenet
7.8/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat