Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Go-Kart Tutkusu izle
5.9

 5.819İZLENME

5.9İMDB

 102 SÜRE

YIL 2020

Henüz 15 yaşında olan bir genç çocuğun hayallerine yaklaşmasını izlemek isteyenleri davet ediyor. Avustralya’ya yeni taşınan bir anne ve oğlu etrafa uyum sağlamak adına çabalıyor.

Oldukça zor bir hal almasına karşılık 15 yaşındaki çocuğun Go-kart konusundaki ilgisi bu durumu kolaylaştırıyor. Go-kart tutkusu 2020 özel bir yeteneği olan gencin yarışmalara hazırlanmasına dokunuyor.

Yetenekli olmasına karşılık tek sorununun dikkatsizlik olması gencin daha sıkı çalışmak zorunda kalmasına neden oluyor. Yarışmalara az kalmasından dolayı eski şampiyon bu konuda ona yardım etmeye başlıyor.

Kazanmak için yenmesi gereken kişinin ise eski ve en güçlü şampiyon olduğunu bilen bu genç adam elinden gelenin fazlasını yapmak için çabalıyor.

Go-Kart Tutkusu 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Go Karts filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.9/10 1076
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR