Rastgele Film
Yukarı Çık
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Godzilla 2 Canavarlar Kralı izle
6.1

 8.929İZLENME

6.1İMDB

 132 SÜRE

YIL 2019

Sevilen filmin devamı olan Godzilla 2 Canavarlar Kralı soluk soluğa bir aksiyon sunuyor. Filmde, Godzilla, birbirinden tehlikeli düşmanlarla amansız bir mücadeleye girişiyor. Antik süper kahramanlar arasındaki bu mücadele, sadece onların akıbetini değil aynı zamanda dünyanın da geleceğini belirleyecektir. İnsanoğlunun geleceği açısından bu mücadelenin sonucu büyük bir öneme sahiptir.
Godzilla’nın, üç başlı King Ghidorah, Mothra ve Rodan ile çatışması dünyanın ve insanlığın geleceğini belirleyecektir. Devasa canavarlar arasındaki bu mücadele insanoğlunun var oluşunu etkileme özelliğine sahiptir. Bundan dolayı, tehlikeli canavarlar arasındaki ölümüne kavga, insanlık ve dünya açısından hayati öneme sahiptir. Savaşın sonucu, dünyada hangi türün baskın tür olacağını belirleyecektir.

Godzilla 2 Canavarlar Kralı izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Godzilla: King of the Monsters izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.1/10 436
BENZER FİLMLER
1080P
Cut Off izle
1080P
The Devil All the Time izle
1080P
Vivarium izle
Vivarium Vivaryum
5.8/ 10
2019
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat