Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Harriet izle
6.5

 6.930İZLENME

6.5İMDB

 125 SÜRE

YIL 2019

Harriet, ikonik özgürlük savaşçılarından biri olan, Harriet Tubman’ın hayatı konu ediliyor. Ustalığı, cesareti ve azmi ile yüzden fazla kölenin kurtulmasına yardımcı olur. Aynı zamanda tarih akışının değişmesini sağlıyor.

Harriet 2019 filmi, tamamen adamın yaşamına odaklıdır. Tubman’ın kölelikten tamamen kurtuluyor. Bu sayede Amerika’nın en büyük kahramanlarından biri olmayı başarıyor. Ayrıca Harriet, köleliğe son derecede karşıdır. İnsanlar tarafından Amerika’nın iç savaşı sırasında yaptığı mücadeleler ile tanınıyor.

Köle olarak dünyaya gelen ve yetişkin olunca kaçarak başka bölgeye taşınan Harriet, ailesini hiçbir zaman unutamamıştır. Ailesine çok düşkün olmasından dolayı onların yanına giderek özgürlük mücadelesi verir. Çevresinde bulunan insanların yardımıyla yüzlerce kişinin hayatını kurtarır ve aileyi özgürlüğüne kavuşturur.

Harriet izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Harriet izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.5/10 2199
BENZER FİLMLER
1080P
Lootcase izle
Lootcase
7.7/ 10
2020
CAM
Tenet izle
Tenet
7.8/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat