Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde izle

23
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde izle
6.6

 39.008İZLENME

6.6İMDB

 136 SÜRE

YIL 2011

Gençlik Çeşmesi’ni bulmak isteyen İngiltere Kralı’na hizmet etmek istemeyen Jack, kentte kendi adını yaşayan ve gemisine mürettebat toplayan bir kaptanı fark eder.
Sahte kaptanı kovalamaya başlayan Jack, karşısındakinin gençlik yıllarında kalan biricik aşkı Angelica olduğunu anlar. Sahte kaptan Angelica da İngiltere Kral gibi Gençlik Çeşmesi’nin peşindedir. Ne pahasına olursa olsun mücadelesinden vazgeçmeyen Jack, korsan Karasakal’ın gemisinde esir düşmüştür.
Diğer taraftan Kralın ezeli rakibi olan Kaptan Korsan Barbossa da aynı hedefe doğru gitmektedir. Tek bir harita ile yola çıkan korsanlar, çeşmeyi bulabilmek için ayin ritüellerini gerçekleştirmek zorundadır.

Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde izle 2011 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.6/10 9465
BENZER FİLMLER
1080P
The Devil All the Time izle
1080P
Vivarium izle
Vivarium Vivaryum
5.8/ 10
2019
1080P
Paramedik izle
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat