Rastgele Film
Yukarı Çık
XB VERSİYON HD GÖRÜNTÜ!!! TÜRKÇE ALTYAZILI SÜRÜM ORJİNAL VERSİYON!!!
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kod Adı Angel izle
6.4

 18.252İZLENME

6.4İMDB

 121 SÜRE

YIL 2019

Kod Adı Angel 2019 yaşanan bir suikast sorumlusu olduğu düşünülen bir adamın kendisini savunmak için verdiği zorlu mücadeleyi konu ediyor. Mike Banning, gizli bir servis üyesi olup, Başkan Allan Trumball’un yakın korumalığını yapmakla görevlidir.
Trumball, ciddi bir suikastie maruz kalmıştır. Başkanın hayatını tehdit eden bu Hava Kuvvetleri saldırısı, Banning’in de hayatının dönüm noktası olmuştur. Başkan Allan Trumball, Hava Kuvvetleri tarafından yapılan bir uçuşun ortasında kalarak saldırıların hedefi haline gelmiştir.
Mike Banning, yaşanan bu saldırının ardından yapılan karalama kampanyasında hedef haline getirilmiştir. Başkan Trumball’a düzenlenen suikastın tek sorumlusu olarak Banning gösterilmektedir. Fakat Banning işin aslının çok farklı olduğunu bilmektedir ve tüm gerçekleri meydana çıkarmaya kararlıdır.

Kod Adı Angel izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Angel Has Fallen izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.4/10 574
BENZER FİLMLER
1080P
Cut Off izle
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat