Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Küçük Kadınlar izle
8.0

 12.559İZLENME

8.0İMDB

 134 SÜRE

YIL 2019

Amerikan İç Savaşı sonrası hayatlarını devam ettirmeye çalışan 4 kız kardeşin hikayesini konu alan Küçük Kadınlar 2019 etkileyici anlatımıyla öne çıkıyor. Babaları Amerikan İç Savaşı’na katılmıştır. Birbirinden tamamen farklı karakterdeki kızlar ve anneleri yaşam mücadelesi vermeye başlamışlardır. Kızlar bir yandan genç kızlığa geçiş sürecinin zorluklarını diğer yandan savaşın ağır koşullarını aynı anda yaşamaktadırlar.
Genç yaşlarına rağmen hayatın türlü zorluklarını gören ve baş etmeye çalışan kardeşler, babaları olmadan anneleri ile beraber yeni bir döneme başlarlar. Louisa May Alcott’un romanından sinemaya uyarlanan film, Amerikan İç Savaşı’nın yarattığı sıkıntıyı genç kızlar ve annelerinin gözünden anlatıyor. Bu zor süreçte, kızların en önemli kazançları ise birbirlerine duydukları sevgidir.

Küçük Kadınlar izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Little Women izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.0/10 977
BENZER FİLMLER
1080P
The Closet izle
The Closet
5.7/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat