Rastgele Film
Yukarı Çık
24 Temmuz 2020'de Sinemalarda...FRAGMAN - TRAILER - REMOVED DUE TO COPYRIGHT.
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Mulan izle
2.6

 144.573İZLENME

2.6İMDB

 120 SÜRE

YIL 2020

Yaşanılan çağ kadınların erkekler için sadece çocuk doğurarak var olduğunun düşünüldüğü bir çağdır. Böyle bir çağda ise Mulan 2020 hiç mutlu değildir. Ülkenin Çin imparatoru her ailen bir erkeğin ülkeyi koruması için orduya katılması istediğine karar verir.
Mulan’ın babası onurlu bir savaşçıdır. Fakat babası hastadır. Evde babasından başka erkek yoktur. Çin imparatoru Mulan’ın babasının orduya katılmasını ister. Babasını bu şekilde orduya katılamayacağını bilen Mulan erkek kılığına girerek babasının yerine bir erkek olarak orduya katılır.
Savaş esnasında Mula’nın yetenekleri ön plana çıkar. Mulan ordunun komutanına aşık olur. Bundan sonra olacak olaylar herkes tarafından merakla beklenirken Mulan’ın babasının hastalığının ne olacağı merak ediliyor.

Mulan izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Mulan izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

2.6/10 2381
BENZER FİLMLER
1080P
Cut Off izle
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat