Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Murder Mystery izle
6.0

 7.806İZLENME

6.0İMDB

 97 SÜRE

YIL 2019

New York’de yaşayan bir çift polis olarak hayatlarını devam ettirirler. Bir takım sorunlardan dolayı birbirlerine zaman ayıramamanın da verdiği sebeplerle evliliklerinde bazı dönüm noktaları yaşamak zorunda kalırlar.
Yeniden canlandırmak istedikleri evliliklerini korumak adına bir tatile çıkmayı düşünürler. Avrupa’yı tercih ederek bir tatil rotası oluştururlar. Polis kimliklerinin de etkisi ile oldukça zorlu bir olayın içine düştüklerinde olaylar oldukça karışık bir hal alır. Bir milyarderin ani ölümünün üzerinde bulunan sır dolu etmenlerin aydınlatılması gerekir.
Olayın içinde kendilerine de yer bulan bu çift evliliklerini kurtarmak için çıktıkları yolculuğun sonunda kendilerini kurtarmak isterken çabalar hale gelirler. Murder Mystery polisiye alanında son derece beğenilir.

Murder Mystery izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Murder Mystery izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.0/10 1042
BENZER FİLMLER
1080P
Alone izle
Alone
6.2/ 10
2020
1080P
The Closet izle
The Closet
5.7/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat