Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Rambo İlk Kan 2 izle
6.5

 9.872İZLENME

6.5İMDB

 96 SÜRE

YIL 1985

Rambo 2 adlı film Vietnam gezisi sırasında yaşadığı olaylar yüzünden mahkum edilen bir genç adamın hikayesini anlatır. Bu mahkumiyeti sırasında da teklif edilen tehlikeli bir görevi yerine getirirse bu mahkumiyeti sona erecektir.
Yeşil bereli bu adamın komutanı, kendisine Vietnam’da uzun yıllardır esir tutulmuş olan Amerikan askerlerine yardım etmesini ister. Genç adam da verilen bu görevi yerine getirmeyi kabul eder.
Keşif sırasında da bu adama genç ve güzel olan Vietnamlı bir savaşçı yardım eder, Bu iki savaşçı keşif esnasında saldırıya uğrarlar ve genç adam komutanları tarafından terk edilir. Artık bu adam verilen bu görevde ABD ordusundaki hainler ile de yüzleşmek zorunda kalır.

Rambo İlk Kan 2 izle 1985 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Rambo: First Blood Part II izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.5/10 8530
BENZER FİLMLER
1080P
The Closet izle
The Closet
5.7/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat