Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Rising Free izle
7.5

 7.981İZLENME

7.5İMDB

 102 SÜRE

YIL 2019

Genç bir kadın, hayatta yapayalnız olmanın zorluğuyla mücadele ederken bir yandan da köle olmanın zorluğunu yaşamaktadır. Genç kadın, kendisine yönelik ırkçı ön yargılarla baş etmekte zorlanırken, hiç beklemediği bir yardımla hayatını tamamen değiştirme fırsatı bulur.

Irkçılık, insanlığın en önemli sorularından biridir. 19. yüzyılın sonlarında geçen, Rising Free 2019 adlı yapım da ırkçılığı bir kadının yalnızlığı üzerinden anlatıyor. Genç bir kadın, satılmış ve özgürlüğünden mahrum biridir. Bu durumda, hayat onun için oldukça zordur.

Onun hayatı, ancak kendisine yardımcı olacak birileri sayesinde değişebilirdi. İyi niyetli bir aile, genç kadına yardımcı olur, ancak bu kadının hayatını değiştirmeye ve onu bambaşka bir insan yapmaya yeterli olacak mı? Film, bu soruya yanıt veriyor.

Rising Free izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Rising Free izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.5/10 301
BENZER FİLMLER
1080P
The Devil All the Time izle
1080P
Vivarium izle
Vivarium Vivaryum
5.8/ 10
2019
1080P
Paramedik izle
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat