Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Savaşın Gölgesinde izle
7.0

 5.450İZLENME

7.0İMDB

 107 SÜRE

YIL 2019

Film 1936 yılı İspanya’sının iç savaşını anlatıyor. İspanyol ordusu, Salamanca kentinde savaş ilan etmiştir. Ordu, beş yıl önce ilan edilen ikinci cumhuriyetten sonra, ülkenin geri kalanını da ele geçirmek ve ülkedeki istikrarsızlığı önlemek istiyordu.

Öğretmen ve yazar olan Miguel de Unamuno, aynı zamanda ülkenin entelektüellerindendir. Unamuno, ülkenin yeniden refaha kavuşması için savaşı desteklemektedir. Salamanca’nın belediye başkanının haksız yere tutuklanması ve karısının kendisinden yardım istemesi üzerine, Mientras Dure La Guerra 2019 filminde her şey değişmeye başlar.

Unamuno’nun verdiği savaşı destekleme kararından şüphe duymaya başlamıştır. Genelkurmay başkanları da iktidarın değişmesine karar vermişlerdir. Unamuno’nun evinde huzursuz günler başlamıştır ve Unamuno bir karar vermek zorundadır.

Savaşın Gölgesinde izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. While at War izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.0/10 1028
BENZER FİLMLER
1080P
Cut Off izle
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat