Rastgele Film
Yukarı Çık
26
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Temel İçgüdü 2 izle
4.3

 75.471İZLENME

4.3İMDB

 114 SÜRE

YIL 2006

Catherine Tramell, İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşayana cinayet romanı yazarı bir kadındır. Sevgilisi bir kaza sonucu suda boğularak ölür ve bu olay üzerine Catherine kendini bir polis soruşturmasının ortasında bulur.

Temel İçgüdü 2 filminde Psikoanalist Dr. Michael Glass, Catherine’yi incelemek üzere görevlendirilir. Ama doktor Catherine’nın yönlendirmelerinin etkisinde kalır. Öte yandan Roy Washburn, Catherine’nın uçlu olduğuna inanmaktadır. Doktor Glass ve Catherine arasında ki terapiler boyunca yeni cinayetler işlenmeye devam eder. İşlenen bu cinayetler doktor Glass’ın kuşkulanmasına yol açar.

Doktorun eski eşi de bir cinayete kurban gidince, Catherine’nın suçlu olduğunu ispatlamayı takıntı haline dönüştürür. Ancak doktorun bunu ispatlaması kolay olmayacaktır çünkü ipuçları Catherine’nın suçsuz olduğunu göstermektedir.

Temel İçgüdü 2 2006 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Basic Instinct 2 filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

4.3/10 13480
BENZER FİLMLER
1080P
Jexi izle
Jexi
6.1/ 10
2019
1080P
Edmond izle
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR