Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
X-Men Dark Phoenix izle
5.8

 9.474İZLENME

5.8İMDB

 113 SÜRE

YIL 2019

Kötülere karşı savaşırken izlediğimiz x-men filmleri, serinin bu filmi X-Men Dark Phoenix ile kendi arkadaşlarına karşı savaşacak.
X-men grubundan Jean, bir uzay görevinde kozmik bir güç tarafından yaralanır ve ölümden döner. Bir süre sonra Jean o gücün onu çok daha fazla güçlü kıldığını fark eder. Bu gücün farkına vardıkça, yapısı değişip dengesizleşmeye başlar. İçindeki güç ile daha fazla mücadele edemez ve nihayetinde kontrolden çıkar. Sevdiklerine zarar vermeye başlayan Jean, X-Men’in çökmesine sebep olur.
X-Men ekibi artık hem arkadaşları Jean’ı kurtarmak hem de Jean’ın içindeki gücü silaha dönüştürmek isteyen uzaylılara karşı bir kavga vermek zorundadırlar. Bu kavga kolay olmayacak ve bekledikleri olayları tetikleyecektir.

X-Men Dark Phoenix izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Dark Phoenix izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.8/10 1119
BENZER FİLMLER
1080P
Vivarium izle
Vivarium Vivaryum
5.8/ 10
2019
1080P
Paramedik izle
1080P
Öncü Kuvvet izle
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
footer resim footer resim
Reklamı Kapat